Meie hoolitseme
sinu metsa eest

Ostame õiguse raiuda kokkulepitud metsaosa. Sellise tehingu tegemiseks on mitu võimalust. Esimene on, kui tehing toimub fikseeritud hinnaga, mis tasutakse omanikule enne raietööde algust.

Teiseks võimaluseks on tehing väljatuleku järgi. Sel puhul lepivad tehingu pooled kokku metsamaterjali sortimentide hinnas, kus kõik kulud on eelnevalt maha arvatud. Väljatuleku järgi võõrandamise puhul kasutame ka varianti, kus pooled lepivad kokku raieõigusega seonduvad kulud ja tööde lõppedes koostame kokkuvõtte, kus on välja toodud kogu müügitulu, mis on tõendatud originaal müügiaktidega.

Tekkinud tulust arvestatakse maha kokkulepitud kulud. Müüja saab alati soovi korral harvesteri mõõteraporti ja tööde käiguga tutvuda.

Metsamaterjali ostu puhul ostame kogu metsast tuleva puidusortimentatsiooni. Alustades küttepuust ja lõpetades jämepalgiga. Sellise tehingu puhul on metsaomanik teostanud või organiseerinud ise raie ja ümarmaterjali koondamise sellisesse kohta, kust saab teostada materjali transporti saeveskisse.

Metsamaterjali hinnakirja soovime küsida juba enne tööde algust. Nii saame anda omapoolsed soovitusi raiekava koostamisel.

Täpsema info või pakkumise saamiseks, võta meiega ühendust alljärgneva päringuvormi kaudu, saada kiri info@metsaru.ee või helista 58 097 401.

Küsi pakkumist